Sellcast – grafika i wiedza

Witaj,

Jakkolwiek tu trafiłeś, cieszę się, jeżeli zostaniesz na chwilę dłużej. Jeżeli interesuje cię projektowanie graficzne, tematy związane z drogą projekt-wydruk, czym jest DTP i generalnie wiedza przydatna szczególnie dla początkujących grafików, to trafiłeś w dobre miejsce. Na moim blogu piszę o branży reklamowej z punktu widzenia zwykłego pracownika z kilkuletnim doświadczeniem jako grafik kreatywny, grafik DTP, drukarz i fotograf. Są tu porady, kursy, wiedza wyłożona łopatologicznie i stopniowo – od uproszczeń po konkrety – bez żadnych restrykcji – nie trzeba się nawet logować, wszystko jest „na wierzchu”, za darmo.

Być może jesteś potencjalnym zleceniodawcą zainteresowanym usługami graficznymi – projekty logo, banerów, ulotek, plakatów. Może potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu plików do druku, zmienić, ulepszyć, zwektoryzować cokolwiek potrzebne do wykonania zlecenia. Wtedy możesz śmiało do mnie pisać/dzwonić. Rozliczam się na podstawie umowy o dzieło, ceny obejmują sam projekt bez dodatkowych kosztów jak np. grafik i fotografii wykupionych z banku zdjęć.

Aktualnie posiadam stałą pracę jako drukarz z której jestem zadowolony. Pozwala mi ona realizować zlecenia zdalnie oraz, jeżeli jest takla potrzeba, zlecić druk w miejscu mojej pracy – od ulotek po banery wielkoformatowe.

Rozejrzyj się po mojej stronie i oceń, czy styl i portfolio są zadowalające i zapraszam do potencjalnej współpracy.

Pozdrawiam,

Tomasz Florczak.

t.florczak@scsg.pl

665 548 256

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.